Привіт! Я – Альона. Можливо, ваш майбутній відеограф.

Свого часу відеозйомка стала невід’ємною частиною мого життя.

Я знімала на 3-мегапіксельну камеру старого мобільного телефону свого брата, коли він був ще зовсім маленьким. Перші ролики монтувала у програмі для запису дисків Nero. Стосунки з моїм майбутнім чоловіком зав’язалися під час спільних зйомок короткометражного фільму. Я вела свій відеоблог, працювала і продовжую працювати на телебаченні.

Зараз я не бачу свого життя без камери, рекордеру, об’єктивів, фільтрів і ще безлічі різноманітних примочок, призначення яких зазвичай зрозуміле лише професійним відео- та звукооператорам. Проте, справжня магія починається саме тоді, коли я сідаю за комп’ютер. Під час монтажу народжується казка – прожитий вами день перетворюється у справжнє кіно.

Я люблю динаміку в кадрі. Мені подобається передавати своє бачення дійства через зображення і звуки. Роботі над останніми я приділяю особливу увагу. Я роблю все можливе, аби навіть тоді, коли ви заплющите очі, ви змогли почути картинку. Люблю весільний репортаж. І намагаюся показати вам те, чого ви навіть не встигли помітити.

Я відчуваю ваше дихання, чую запаморочливий стукіт вашого серця, і готова закарбувати найважливіший для вас день у сотнях кадрів-спалахів. Я прагну сплести намисто із ваших емоцій, аби ви змогли передати його на згадку своїм майбутнім поколінням.

Якщо нам по дорозі, ми обов’язково зустрінемося на знімальному майданчику. 

алена гайдукова видеограф на свадьбу
свадебный видеограф киев
Відтворити відео
видеограф киев
свадебный видеограф киев
Close