Дорогі Аня і Саша!

Ваше кохання настільки сильне, яскраве і красиве, що йому обов’язково мають присвячуватися фільми. Перший – уже готовий. І він про ваше весілля. Приготуйтеся до його перегляду. Замовте чогось смачненького і відкоркуйте пляшку улюбленого вина, пригорніться одне до одного і натисніть “play”. Або покличте друзів і розділіть свої перші враження із ними. Або ж з’їздіть у гості до батьків і насолодіться їхньою компанією. Вибір за вами. Але вже зараз ви зможете побачити кілька кадрів зі свого весільного відео.

А ось і перший ролик, який ви ось-ось переглянете. Отож, увага, ваш весільний кліп, трейлер до фільму про ваше кохання.

Відтворити відео

А зараз настав відповідальний момент. Саме час ще раз подумати і остаточно вирішити, як саме ви хочете вперше подивитись свій весільний фільм. Вперше, уявляєте? Подумали? Готові? Вмикайте! Але перед тим погляньте, як кіно про вас виглядає на таймлайні:

Тепер уже точно “play”:

Відтворити відео

“Хоча наречена планувала зустрітися лише на годинку, якось все затягнулось, і вони гуляли п’ять годин”, – розповів гостям ведучий.

Та ви просто створені одне для одного!

Не забувайте, що ви відчували того дня, не втрачайте гостроту почуттів, частіше гуляйте улюбленим парком КПІ, а ще не забудьте скачати всі-всі-всі свої відео ось тут, за посиланням.

Міцно обіймаю, ваша HAIDUKOVA VIDEO. Із завмиранням серця чекаю на ваші враження!

Close