Дорогі Анжела і Паша!

Ваше кохання настільки сильне, яскраве і красиве, що йому обов’язково мають присвячуватися фільми. Перший – уже готовий. І він про ваше весілля. Приготуйтеся до його перегляду. Замовте чогось смачненького і відкоркуйте пляшку улюбленого вина, пригорніться одне до одного і натисніть “play”. Або покличте друзів і розділіть свої перші враження із ними. Або ж з’їздіть у гості до батьків і насолодіться їхньою компанією. Вибір за вами. Але вже зараз ви зможете побачити кілька кадрів зі свого весільного відео.

А ось і перший ролик, який ви ось-ось переглянете. Отож, увага, ваш весільний кліп, трейлер до фільму про ваше кохання.

Краси-и-и-и-иво-о-о-о…

Відтворити відео

А зараз настав відповідальний момент. Саме час ще раз подумати і остаточно вирішити, як саме ви хочете вперше подивитись свій весільний фільм. Вперше, уявляєте? Подумали? Готові? Вмикайте! Але перед тим погляньте, як кіно про вас виглядає на таймлайні:

Тепер уже точно “play”:

Відтворити відео

“Ти, мабуть, найпрекрасніше, що сталося в моєму житті”, – казав Паша.

“Останній, напевно, тиждень, можливо, згадаєш, єдине, що я тобі говорила, це те, що я з тобою щаслива”, – відповідала Анжела.

Та ви просто створені одне для одного!

Не забувайте, що ви відчували того дня, не втрачайте гостроту почуттів, балуйте одне одного сирниками і картопелькою, дивіться разом футбол і не забудьте скачати всі-всі-всі свої відео ось тут, за посиланням.

Міцно обіймаю, ваша HAIDUKOVA VIDEO. Із завмиранням серця чекаю на ваші враження!

Close